آیکون خبرنامه

Tell

  88601988 -021

گالری رجا

روجا تجارت آذرستان ، زیر مجموعه ای از گروه آذرستان و از جمله شرکت های پیش رو در زمینه واردات و توزیع محصولات و تکنولوژی های مرتبط با صنعت ساختمان می باشد. هدف از تاسیس این مجموعه در سال 1389 ، پر نمودن شکاف عمیقی بود که در بازار داخلی کشور در زمینه واردات و تامین محصولات با کیفیت و تکنولوژی های به روز در صنعت ساختمان به چشم می خورد. این شکاف، واقعیتی بود که شرکت عمران آذرستان در طی نزدیک به 25 سال اجرای پروژه های عظیم ساختمانی با آن مواجه بود و در چند سال اخیر به علت واردات بی حد وحصر کالاهای بی کیفیت از کشورهای مختلف خصوصا کشورهای حوزه آسیای شرقی اندکی پر رنگ تر گشته بود. فاز اول فعالیت کاری روجا با تامین و توزیع محصولاتی که بیشتر در مرحله نازک کاری و طراحی داخلی ساختمان مورد نیاز می باشند، کلید خورد.
اطلاعات پایه

گالری رجا

محصولات روجا در حال حاضر شامل کف پوش و دیوارپوش(جهت فضای داخل و خارج ساختمان)،محصولات روشنایی، شیرآلات وچینی آلات بهداشتی و مبلمان می باشند که با توجه به دید بلند مدت و استراتژیک تیم مدیریتی روجا امکان بسط و توسعه این محصولات در آینده نزدیک وجود دارد.

کف پوش ها و دیوارپوش های روجا انواع کاشی و سرامیک، موزاییک های شیشه ای، سنگ آنتیک و طبیعی، تایل های چرمی، چوب و... می باشد که در میان این مجموعه نام برند هایی همچون بیزاتسا ایتالیا و پترا آنتیک ایتالیا به چشم می خورد.

در بخش محصولات روشنایی تنوعی بی نظیر از لوستر ها و چراغ ها جهت کاربرد در فضا های مختلف ساختمان و هم چنین فضاهای بیرونی به چشم می خورد.روجا با عرضه محصولات مدرن و کلاسیک در این بخش سعی در تامین سلایق مختلف و متنوع تمامی مشتریان عزیز خود داشته است.

شیرآلات و چینی آلات بهداشتی شامل مجموعه ای از محصولات چندین برند ایتالیایی و اسپانیایی می باشد که حق انتخاب گسترده ای را برای مشتریان عزیز فراهم می آورد .

در بخش مبلمان نیز کلکسیونی بی نظیر از مبلمان ، میز و صندلی های مدرن و کلاسیک محصول کشور ایتالیا گردآوری گردیده اند.

افتخار ما این است که شما مشتری ما باشید.

خیابان مطهری، کوی نور، خیابان ششم، شماره 5

محصولات و خدمات

AKROS
قیمت: تماس بگیرید
Bisazza
قیمت: تماس بگیرید
Cerdisa
قیمت: تماس بگیرید
dune
قیمت: تماس بگیرید
FIORANESE
قیمت: تماس بگیرید
Leonardo
قیمت: تماس بگیرید
صفحه ۱ از ۲ ۲

ارتباط با ما

______________

آدرس:تهران،ونک،خیابان ملاصدرا,خیابان شیرازجنوبی،کوچه اتحاد

پلاک 10،طبقه اول

تلفن بانک اطلاعات کاشی و سرامیک (باکس) :  88601988 - 021

ایمیل : Info@baaax.ir

اطلاعات تماس انجمن صنفی کاشی و سرامیک :

تلفن : 02188214264
ایمیل: info@ircps.ir

۴۴ نفر
۳,۳۷۳,۷۷۱ نفر
۱,۱۴۲ نفر
۲۱,۲۶۸ نفر
map